Beeldentuin in La Rápita
10 mei 2026Boottocht Haven Tarragona
8 juni 2026Zonsverduistering 2026
Iets wat je minstens 1 keer in je leven gezien moet hebben, een totale zonsverduistering. Op 12 augustus 2026 is er weer een totale verduistering. Het begint rond 19.30 uur en op 20.30 uur zal de verduistering compleet zijn.
Wij zouden het leuk voinden om dit fenomeen met zijn allen te bekijken. Wel moet je je eigen stoel en eventueel een drankje meenemen.
We hebben een plek gevonden in de buurt van Falset. Het is een uitzichtpunt (MIrador de Falset) aan de N-420 bij hectometerpaal 844. https://maps.app.goo.gl/ZKmJKWCi3gGqD26P6
Misschien zijn er meer mensen die op dit idee komen en het kan er dus druk zijn. Kom dus ruim vóór 20:30. Misschien is het zwaar bewolkt en zie je alleen gedurende een minuut een stikdonkere omgeving. Niet getreurd: volgend jaar is er weer een volledige zonsverduistering in Spanje, maar dan moet je wel naar Cádiz rijden.
Om je ogen niet te verpesten moet je een speciale zonsverduisteringbril hebben en gebruiken. Te koop bij de opticiën, maar ook bij supermarkten. En als je foto´s wilt maken dan koop je er ook een voor je fototoestel of smartphone.
Als je mee wilt geef je dan op via de aanmeldknop of via WhatsApp naar +34 684 743 735 of per mail naar activiteiten@nctarragona.com
Zie ook Trío de Eclipses en España (2026-2028) | Web Oficial
Waar:
Falset
Prijs:
Gratis maar neem zelf wat te drinken en een stoel mee.
